NCIS Los Angeles 4.Sezon Tüm Bölümler

NCIS Los Angeles

NCIS Los Angeles 4.Sezon Tüm Bölümler izle,NCIS izle Los Angeles izle,NCIS Los Angeles 4.Sezon 1.Bölüm altyazılı izle,NCIS Los Angeles 4.Sezon 1.Bölüm hd izle

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

“NCIS Los Angeles 4.Sezon Tüm Bölümler” için 19 yorum

  1. belirttiğiniz iki bölümüde kontrol ettim sorunsuz çalışıyor.alta screenlerini ekledim.lütfen tarayıcınızdaki çerezleri temizleyerek tekrar deneyin.

  1. Altyazısı cıkınca hemen ekleyeceğiz yeni linkler eklediğimiz için kaldırmıştık ama ekleyeceğiz…

   1. kuzu es ncıs la. 4.sezon 1. bölümü izleyemiyorum ama 16. bölümü açıyor sence playerden kaynaklanıyor olabilirmi eğer öyleyse 24 dizisini başka playerden nasıl izleyebilirim ?

    1. Ramazan bey adobe flash playerınız güncelmi ? bundan kaynaklanıyor olabilir.Bir müddet sonra alternatifleride ekleyeceğiz.

     1. evet kuzu es güncel adobe player ama neden açmıyor inan bende bilmiyorum yoksa sizi uğraştırırmıyım ilginize teşekküe ederim

     2. ramazan bey sorunun kaynağını bulduk.muhtemelen bilgisaranızda internet download manager veya benzei bir program kurulu.siz videoyu açmaya çalıştığınız an bu indirme linki devreye giriyor ve aynı videoya aynı anda iki indirme olmadığından (streamda bir indirme türevidir) playerda not found hatası alıyorsunuz.

 1. Diğerlerini bilmemde Türkçe altyazısız izlemek istemiyorum ben, ilgi ve alakanız için teşekkürler.Altyazıyla yayınlanacağı tarih belli mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


3 × = 3